Karrier

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Miért dolgozzon nálunk?

  • Versenyképes bért biztosítunk számára!
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Legkorszerűbb technológiák megismerése

Nyitott pozíciók

Azonnali kezdéssel keresünk meglévő csapatunkba hosszú távra klímaszerelésben, szervizelésben, karbantartásban gyakorlattal rendelkező, megbízható, munkájára igényes kollégát.

A cég fő profilja, klímatechnikai berendezések telepítése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása, az ehhez kapcsolódó egyéb szerelési munkák elkészítése, valamint szivárgásvizsgálatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó feladatok:

•    Lakossági és/vagy nagyüzemi klímaberendezések kiépítése, telepítése, beüzemelése
•    Klíma- és hűtőberendezések javítása, eseti és szerződéses karbantartási feladatainak ellátása,
•    Berendezések szivárgásvizsgálata, beszabályozása, beüzemelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    Legyél pontos és megbízható!
•    Számunkra az ügyfeleink elégedettsége kiemelten fontos, olyan kollégát keresünk, aki tud ezzel azonosulni, munkavégzésed legyen precíz és igényes!
•    Örülünk, ha van F-gáz vizsgád, de nem elvárás, viszont legyen tapasztalatod a klímaszerelésben, ne most ismerkedj a szerszámokkal!
•    Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
•    „B” kategóriás jogosítvány
•    Jó problémamegoldó képesség
•    Terhelhetőség
•    Lojalitás
•    Önálló, hatékony munkavégzés, logikus gondolkodás
•    Csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    Érvényes F-Gáz vizsga
•    Klímaszerelői vagy gépész vagy villanyszerelői végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

•    folyamatos munkalehetőség
•    biztos munkahely
•    szakmai fejlődés
•    versenyképes jövedelem
•    munkaruha és szükséges eszközökkel felszerelt gépkocsi

Kollégáink párban dolgoznak, így mindig lenne társad, akire számíthatsz.

Jelentkezésedet az info@mecsekklima.hu e-mail címre várjuk.

Azonnali kezdéssel keresünk meglévő csapatunkba hosszú távra ügyes kezű, klíma szereléshez kedvet érző megbízható, munkájára igényes segéd kollégát.

Fényképes önéletrajzokat az info@mecsekklima.hu címre várjuk.